♥Fairies de Anny Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Swi Anahini fanowi iz Srbije
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Forumasi okriwljuju Mai

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*~Jovanchica & Anny~*
Admin
Admin
*~Jovanchica & Anny~*


Ženski
Broj poruka : 1201
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny bilo gde
Omiljen RBD album : Nuestro amor
Omiljen clan iz grupe RBD! : Anahi & Maite
Koliko volite RBD :
Forumasi okriwljuju Mai Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Forumasi okriwljuju Mai Right_bar_bleue

I do belive in..... : .................
Datum upisa : 05.06.2008

Forumasi okriwljuju Mai Empty
PočaljiNaslov: Forumasi okriwljuju Mai   Forumasi okriwljuju Mai Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 2:14 pm

Vecina forumaša osuðuje Maite i njenu vecu naklonost prema novo snimanoj seriji " Cuidad con el Angel "u kojoj ona ima glavnu ulogu.....nego prema grupi RBD koja bi joj trebala puno više znaciti,pogotovo zato što se grupa kako su najavili sledece godine razilazi.....

Evo nekih komentara forumaša:

-Vi je volite, i ja nemam nista protiv toga, ali mene je razocarala, ostavila je grupu koja joj je stvorila popularnost i sve sto ima, pa da nije RBD-a, ona ne bi bila nista. . .Razocarana sam. .. . .

- swaka cast wama kad je toliko wolite...ali stwarno en mogu da wjerujem da je izmedju serije i RBD-a izabrala seriju!

- baš sam razoèarana,trebala je odraditi oproštajnu turneju, a zatim se posvetiti svojoj solo karijeri

- vi je osuðujete, ja ne,iako me malo razoèarala sa tim izbivanjem sa koncerata ali to je Maite pa joj opraštammm

- ah May.....šta nam to radiš,


Ovo su komentari forumaša ....vidi se da su veæina razoèarani......šta vi mislite???

Treba li je osuðivati ili podržati???
Nazad na vrh Ići dole
~Dul_Maria~
Muzicki urednik
Muzicki urednik
~Dul_Maria~


Ženski
Broj poruka : 934
Godina : 29
Lokacija : Daleko....
Omiljen RBD album : Nuesto amor
Omiljen clan iz grupe RBD! : Anahi
Slika omiljenog RBD albuma : Forumasi okriwljuju Mai Ioiijo5
Koliko volite RBD :
Forumasi okriwljuju Mai Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Forumasi okriwljuju Mai Right_bar_bleue

I do belive in..... : fairs
Datum upisa : 26.03.2008

Forumasi okriwljuju Mai Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumasi okriwljuju Mai   Forumasi okriwljuju Mai Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 8:53 pm

rekla je da ce doci u srbiju, da ce prkinuti snimanje, hoce da bude sa grupom na oprostajnoj turneji !
Nazad na vrh Ići dole
http://zvoncica.forum-free.biz
*~Jovanchica & Anny~*
Admin
Admin
*~Jovanchica & Anny~*


Ženski
Broj poruka : 1201
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny bilo gde
Omiljen RBD album : Nuestro amor
Omiljen clan iz grupe RBD! : Anahi & Maite
Koliko volite RBD :
Forumasi okriwljuju Mai Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Forumasi okriwljuju Mai Right_bar_bleue

I do belive in..... : .................
Datum upisa : 05.06.2008

Forumasi okriwljuju Mai Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumasi okriwljuju Mai   Forumasi okriwljuju Mai Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 8:56 pm

da..to znamo!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumasi okriwljuju Mai Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumasi okriwljuju Mai   Forumasi okriwljuju Mai Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumasi okriwljuju Mai
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Fairies de Anny Serbia♥ :: Maite Perroni *Mai*-
Skoči na: